Na Chrobrego bawili się jak w Hollywood

Studniówka w Zespole Szkół nr 1 w ChoszcznieNajwiększa studniówka w województwie?
Ponad pięćset osób bawiło się na studniówce zorganizowanej w Zespole Szkół Nr 1 przy ulicy Chrobrego. Z pewnością była to jedna z największych studniówek w województwie zachodniopomorskim, bo uczestniczyło w niej ponad pięćset osób. Samych przyszłych maturzystów było prawie dwustu pięćdziesięciu. Większość z nich zaprosiła do zabawy kolegę lub koleżankę. Zabawa odbyła się w ogromnej sali gimnastycznej, którą udekorowali sami uczniowie. Tym razem motywem przewodnim dekoracji było miasto filmu, czyli Hollywood.

– Taki bal to już tradycja naszej szkoły. Wzięło w nim udział aż jedenaście klas – mówi dyrektor Grzegorz Jacek Brzustowicz bardzo zadowolony z tego, że kierowana przez niego placówka po raz kolejny znalazła się w rankingu najlepszych szkół w Polsce. – Ubiegłoroczni absolwenci zdali maturę w 99%. To świetny wynik – podkreślił dyrektor. Obecni maturzyści mają właśnie za sobą próbną maturę z języka polskiego, która odbyła się w piątek. Już dziś czeka ich próbna matura z języka angielskiego, a potem z pozostałych przedmiotów. – Najtrudniejsze zmagania zaczną się w maju. Cieszę się, że moja córka Monika chodzi do tej właśnie szkoły – stwierdził obecny na balu wicewojewoda Andrzej Chmielewski, który od lat związany jest z Zespołem Szkół Nr 1, ponieważ wcześniej uczęszczały tu dwie jego starsze córki – Małgosia i Ewa.

Studniówka nie obyła się oczywiście bez tradycyjnego poloneza, którego wszystkich maturzystów nauczyła wcześniej niestrudzona wuefistka Elżbieta Korsak. Poloneza rozpoczął dyrektor Grzegorz Jacek Brzustowicz wraz ze swoimi zastępcami: Beatą Miterą oraz Mariuszem Kloczkowskim i byłą wicedyrektor Dorotą Gozdur . – To mój trzynasty taki polonez – stwierdziła Dorota Gozdur. Taniec był bardzo widowiskowy. – Maturzyści i towarzyszące im osoby wyglądali imponująco. Przyjemnie było popatrzeć z góry na roztańczoną salę – powiedziała Irena Nuszczyńska, która wraz z innymi rodzicami obserwowała z widowni początek studniówki. – To też już tradycja naszej szkoły, że rodzice mogą zobaczyć swoje dzieci właśnie podczas tak ważnego dla nich balu – podkreśliła wicedyrektor Beata Mitera.

Studniówka w Zespole Szkół nr 1 w ChoszcznieStudniówka w Zespole Szkół nr 1 w ChoszcznieStudniówka w Zespole Szkół nr 1 w Choszcznie

Be Sociable, Share!
 • Twitter
 • Facebook
 • Google Bookmarks

REKLAMA

Komentarze (52)


 • akurat ten zart pokazywal by bezmyslnosc uczniow z Chrobrego :) bo nie ma zadnego sensu zeby uczyc sie ks. tel. na pamiec, kazdy normalny zapyta “po co”.

  nauka na pamiec doplywów Wisły to tez komedia – ale to juz inna kwestia.

            Oceń tę wypowiedź » Dobre 1 Słabe 0

 • tu nie chodzi o tą ksiązke tel. chodziło ogólnikowo ;p

            Oceń tę wypowiedź » Dobre 0 Słabe 0

Skomentuj


jeden + 3 =