Piotr Dąbrowiecki, student z Warszawy z łukęcińskim rodowodem został nowym Mistrzem w rozegranych w dniach 11–13 lipca Kettler Open – Mistrzostwach Pomorza Zachodniego.
Organizowane po raz drugi mistrzostwa są prawdziwym sprawdzianem golfowych umiejętności. Przez trzy dni 70 graczy rozegrało łącznie 54 dołki, grając każdego dnia na innym z zachodniopomorskich pól golfowych. W tym roku pierwszy dzień zmagań miał miejsce na polu Amber Baltic Golf Club w Kołczewie. Następnie golfiści przenieśli się do podszczecińskiego Binowa, by ostatecznie rozegrać rundę finałową na polu uważanym za najtrudniejsze technicznie – w Modrym Lesie pod Choszcznem.
» Czytaj dalej „Relacja z Mistrzostw Pomorza Zachodniego 2008” »
Mniej
Więcej
Archiwum: 2008-07-18
6 lipca 2008 roku, przy King Cross Marcelin w Poznaniu odbyły się Amatorskie Zawody Kulturystyczne pn. „Everlast Champions”, które połączone były z zawodami Strong Man z udziałem polskiej czołówki.



Ostatnie komentarze: