Stomatolog pod choinkę?

Archiwum: 2008-01-16

Ucieczka skończyła się dachowaniem

dachowanie.jpgUszkodzony kręgosłup szyjny i niedowład prawej strony ciała to efekt prowadzenia samochodu pod wpływem alkoholu przez niespełna 23-letniego mieszkańca gminy Choszczno Szymona W.
Do kolizji doszło wczoraj wieczorem na drodze W-160 między Choszcznem a Raduniem. Przejeżdżający przez niestrzeżony przejazd kolejowy kierowca audi C4 zauważył jadący z przeciwnej strony z dużą prędkością samochód osobowy marki renault 19. Aby uniknąć czołowego zderzenia zjechał na pobocze, ale i tak „stracił” lusterko i tylną lampę. Renault nie zatrzymując się pojechał dalej.
» Czytaj dalej „Ucieczka skończyła się dachowaniem” »

Przekazanie obowiązków

Dnia 14.01.2008r. na placu zbiórek 2 pułku artylerii Legionów im. Króla Władysława IV w Choszcznie, odbył się uroczysty apel przekazania sztandaru.
Dowódca uroczystości mjr Andrzej Mordaka złożył meldunek z-cy dowódcy 12 Szczecińskiej Dywizji Zmechanizowanej gen. bryg. Andrzejowi Gwaderze o gotowości pułku do uroczystej ceremonii. Oficer sekcji wychowawczej mjr Krzysztof Gardas odczytywał rozkazy zwierzchników.

Przekazanie obowiązków (zdj. 1)Przekazanie obowiązków (zdj. 2)Przekazanie obowiązków (zdj. 3)Przekazanie obowiązków (zdj. 4)

Przekazanie obowiązków (zdj. 5)Przekazanie obowiązków (zdj. 6)Przekazanie obowiązków (zdj. 7)Przekazanie obowiązków (zdj. 8)
» Czytaj dalej „Przekazanie obowiązków” »

Bal karnawałowy w SP nr 1

JokerPrzy współudziale Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Choszcznie zorganizowano zabawę karnawałową, która odbyła się 11 stycznia w świetlicy Szkoły Podstawowej nr 1 w Choszcznie. Na bal zaproszono wszystkie dzieci (wraz z opiekunami) ze świetlic środowiskowych ze Stradzewa, Starego Klukomia i Choszczna.
Przybyło sześćdziesięcioro małych gości w kolorowych przebraniach.
» Czytaj dalej „Bal karnawałowy w SP nr 1” »