Jak informują miejscowi policjanci, co roku podczas wakacji zauważalnie wzrasta przestępczość pospolita i liczba wybryków chuligańskich. Sprawcy tych przestępstw są często pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających. W związku z czym, funkcjonariusze przeprowadzili w miniony weekend akcję kontrolno-represyjną pod kryptonimem „Dyskoteka”. Sprawdzali dyskoteki, lokale gastronomiczne i sklepy prowadzące sprzedaż napojów alkoholowych. Szczególną uwagę zwracano na osoby zakłócające i naruszające porządek publiczny, nietrzeźwych kierujących oraz nieletnich przebywających nocą w miejscach publicznych bez opieki dorosłych. Funkcjonariuszy wspomagali przedstawiciele Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.
» Czytaj dalej „Policjanci w dyskotekach” »
Mniej
Więcej
Archiwum: 2007-07-17
Miejscowi policjanci zatrzymali troje nietrzeźwych nieletnich. Dwie 13-letnie dziewczynki i ich o rok starszy kolega, nocowali w namiocie rozstawionym przy ulicy Konopnickiej. Rodzice wyrazili zgodę żeby dzieci nocowały poza domem, ale nie zainteresowali się, co ich pociechy robią.
» Czytaj dalej „Pijane małolaty” »
Już za miesiąc (18 sierpnia), w podbierzwnickim Kruczaju, rozegrane zostaną IX Mistrzostwa Powiatu w Strzelaniu Myśliwskim Śrutowym i IV Mistrzostwa Powiatu Drwali.
» Czytaj dalej „Mistrzostwa myśliwych i drwali” »


Ostatnie komentarze: